Beste opdrachtgeefster,
Hierbij mijn ontwerp voor uw nieuwe logo.
Ik zie uw reactie met belangstelling tegemoet!
Met 'n groet,
7 Men
Ontwerp een logo dat aanspreekt voor een bedrijf dat vrouwen helpt weer zelfvertrouwen te krijgen na gepest te zijn
- Wedstrijd van: Je Verleden de Baas
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 04-07-2016
Datum einde: 18-07-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste 7 Men,
Ik merk dat ik toch meer ga voor een witte achtergrond omdat ik dat mooier vind. Heeft u misschien ook een mooie (vredes)duif? Een vlinder spreekt mij toch minder aan. Verder lijkt het op mijn computer dat Je Verleden de Baas een blauwe kleur is. Kunt u dat nog veranderen in bv mintgroen of een van de andere kleuren? BvD.