Ontwerp een logo en kleurenpalet voor een startende haptonomiepraktijk gericht op vrouwen

Datum start: 06-02-2015

Datum einde: 20-02-2015

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
webdesignaktie

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een modern en strak logo voor een startende haptonomiepraktijk. En een kleurenpalet die ik kan gebruiken voor overige communicatie-uitingen.

Ik wil mijn logo en het kleurenpalet gebruiken voor op mijn website maar ook andere uitingen zoals; visitekaartje, flyer, een bord voor bij de deur, facturen en briefpapier, stickers etc.

Bedrijfsomschrijving


Mirjam Peek
praktijk voor haptonomie
'ontdek je eigen vermogen'

Haptonomie gaat over omgaan met je gevoel in relatie tot denken en gedrag. Vaak maak je onbewust keuzes omdat je dat altijd zo hebt gedaan. Met haptotherapie word je je weer bewust van je patroon en de signalen die jouw lijf je geeft, zodat je bewust keuzes kan maken en meer vanuit je eigen vermogen kan leven.

Doelgroep


vrouwen.
sterke, stoere, lieve vrouwen die lichamelijke klachten ervaren of belemmeringen ervaren in contact met anderen of overspannen zijn etc.
Ik wil hun bewust maken van hun gevoelens, signalen en patronen zodat ze beter (voor zichzelf) keuzes kunnen maken en weer kunnen vertrouwen op hun eigen vermogen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


matte pastel kleuren zoals petrol, grijs en zalmrose
let op strakke typografie.

Ik heb zelf iets bedacht. Wat kunnen jullie daarmee? zie voorbeelden logo's.

Succes!

Designer: el el
logo-el-veaIuVRQ

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-el-mNoSqLbM

elel

wederom raaf. zie ander ontwerp voor uitleg. Dit keer met een fijner lettertype

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-el-l9B1EapM

elel

Beschrijving raaf : De raaf is een boodschapper en staat voor gedaanteverwisseling, zelfreflectie, verandering in het bewustzijn, connectie met voorouders en het vermogen om licht in de duisternis te zien.

iets wat denk ik wel past bij jou werk!

elel

Hoi miriam. Ik blijf bij achter mijn designs staan. Naar mijn mening word haptonomie te klein als je hem kantelt en zal jeje logo niet klein kunnen gebruiken. Verder vind ik de spatiëring ook niet grafisch verantwoord. Maar goed iedereen heeft zijn eigen visie! Ik blijf iig achter deze designs staan. Succes met kiezen!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-el-89dSGDqK

Geen commentaar

elel

simpel modern/lieflijk logo. Met de 'plant/bonenstaak' aan de zijkant kan je willen vertellen dat mensen opwaarts gaan en weer liefde voor zichzelf vinden. (het hartje, gemaakt uit 2 bladeren) deze plant is op veel manieren in uitingen terug te brengen over een foto heen of als achtergrond van bijv. briefpapier!

MpeekMpeek

hi leuk bedacht! ik vind het nog wat te meisjes achtig. het mag van mij wat strakker. ik heb net voorbeelden toegevoegd aan mijn profiel. deze worden zo wel zichtbaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.