Geen commentaar
Ontwerp een logo van Shirt99 - webwinkel voor t-shirts
Datum start: 29-10-2010
Datum einde: 14-11-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

De kleuren zijn naar eigen smaak, maar kunnen uiteraard worden aangepast.
Beste Wouter, nogmaals complimenten vor je creativiteit! We denken echter dat het geheel (jncl payoff) msschien iets te 'cartoonesk' wordt. We nemen het wel mee in de eindronde.
Dat kan ik me voorstellen. Succes met het uitzoeken van het logo en in de toekomst met de verkoop natuurlijk! Groeten Wouter

Geen commentaar
Aansprekend design en grappig font! Ben benieuwd hoe dit werkt in kleur, met.com toevoeging en met toevoeging pay-off!
Hoi Shirt99,
Bedankt voor het compliment. Het is een handgeschreven font, dus een beetje tijdrovend. Vandaar dat kleur en toevoegingen nog ontbreken. Er wordt aan gewerkt!