Eerder stuurde ik een ontwerp door...
De cirkel met de groeiende rondes in betekende enerzijds de evolutie van het coachen en anderzijds de zorg voor de diverse doelgroepen, gaande van het kind, partners tot de ouder en ouderen.
Succes!
Ontwerp een logo voor coaching- en adviesbureau.
- Wedstrijd van: Anjo Pluijmers
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-10-2017
Datum einde: 07-12-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank je wel voor je toelichting.
Deze versie vind ik veel mooier dan het voorgaande ontwerp.
Wens je nog aanpassingen Anjo?
Daar kom ik later graag op terug.
Het logo wil ik ook zonder tekst kunnen gebruiken. Alleen de balletjes doet me teveel denken aan al bestaande logo's en valt daarom voor mij af.

Alsjeblief...
Succes!
Dank je wel voor je ontwerp.
Leuke nieuwe insteek.
Wat is de gedachte bij de bolletjes?
Kun je het ook met meer contrasterende kleuren vormgeven?