Beste, ik bedoel er inderdaad :// mee. Bij deze zoals gevraagd de wijzigingen doorgevoerd! Hopelijk naar uw wens. Het bestand is opgemaakt als een 'EPS' vector bestand, dus blijft altijd scherp. Met vriendelijke groet, E. Wilterdink
Ontwerp een logo voor een full-service internet bedrijf
Datum start: 08-01-2014
Datum einde: 17-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij zoals gevraagd 3 losse strepen en nog wat variaties.
Beste,
Bedankt voor je moeite. Ik denk dat je met variatie 1 :// bedoeld? zou je het zelfde principe kunnen doen als variatie 2 gecombineerd met 1. MAW de : even groot als de andere strepen?
Alvast bedankt

Beste, Het lettertype dat hier is gebruikt, heb ik speciaal voor dit logo gemaakt. Daarnaast zoals gevraagd, nog wat andere voorstellen voor het beeldmerk. Graag hoor ik van u. Met vriendelijke groet, E. Wilterdink

Beste, zoals gevraagd, het logo meer op een M,
Beste, zou je de o zo willen laten en de strepen terug brengen naar 3 gelijke strepen. alvast bedankt!

Geen commentaar
dank je wel, is het misschien mogelijk om het beeldmerk aan te passen, we vinden t lettertype mooi, alleen het beeldmerk spreekt ons niet zo aan.
dank je wel, is het misschien mogelijk om het beeldmerk aan te passen, we vinden t lettertype mooi, alleen het beeldmerk spreekt ons niet zo aan.

Geen commentaar

Geen commentaar
Geachte heer, mevrouw,
Bij deze een opzet voor het beeldmerk van Monster. Hier en daar nog kleine schoonheidsfoutjes. Graag hoor ik van u wat u ervan vindt. dan pas ik het e.e.a. aan.
Met vriendelijke groet,
EW-79

Geachte heer, mevrouw,
Bij deze een opzet voor het beeldmerk van Monster. De letter M is gebasseerd op :// oftewel http://. Uiteraard kan ik het e.e.a. nog naar uw wensen wijzigen. Graag hoor ik van u.
Met vriendelijke groet,
EW-79
Beste , kan de o aangepast worden , wat rechter?!
alvast bedankt , we zijn benieuwd.
en kan eventueel de streepjes wat meer lijken op een m?