Ontwerp een logo voor een hippe/moderne kringloopwinkel

Datum start: 28-03-2018

Datum einde: 20-04-2018

Totaal budget: € 369.00
Nieuwste inzending
Book cover
Camiliasa

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De naam van de winkel is/wordt 'De Doorsluizer' en zal zich in Maassluis bevinden. Ons doel is om mensen te verbinden met elkaar van verschillende bevolkingsgroepen. Naast kringloop zal het dus ook een ontmoetingsplek zijn waar je goede koffie kunt drinken en waar kinderen ook de ruimte krijgen om te spelen.
We streven ernaar de producten die we hebben zo snel mogelijk door te kunnen spelen aan nieuwe eigenaars en de afvalstroom in Maassluis te verkleinen. (aantrekkelijke prijzen)

We hopen vanuit dezelfde stichting ook Repair cafe te kunnen houden, opgeknapte meubels te kunnen verkopen, kunstenaars ruimte te geven en goede doelen te steunen. Ook krijgen mensen met afstand tot de arbeidsmarkt weer nieuwe hoop.

Het logo moet 'warm'/'verwelkomend' en huiselijk zijn.

Maassluis / Sluis / Kringloop / Duurzaam / Hip / Jong / Upcyclen / Recyclen / Nieuw leven /

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: mot mot
logo-mot-s6MHKJ28

Geen commentaar

motmot

Nog een vierkante variant. (En gezellig, met twee stoeltjes :-) met zonnige groet, mot

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-pJpgVE12

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-8s0f4skK

Geen commentaar

motmot

Voorbeeld van het logo in diapositief, wit op zwart (of andere kleur :-)

FckorperFckorper

Erg tof deze! Graag doen we nog een kleine suggestie:
Kan de theepot worden vervangen door een kopje (koffie)?

motmot

Oh, ik zie nu pas jullie vraag! Bedankt, en ik ga straks voor jullie aan de slag, groeten!

FckorperFckorper

Bedankt!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-Vvy8OcE4

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-Gqe1FBLc

Geen commentaar

motmot

Bedankt voor de feedback! Hierbij wat meer nadruk op het ontmoeten/plek om koffie-thee te drinken maar nog steeds met de prettige soort niet-matchende spulletjes die bij een kringloop horen (ja, ik ben een fan :-)
Hoe vinden jullie het zo?

FckorperFckorper

Bedank voor de aanpassing! Wij vinden het een hele verbetering. Ik twijfel even over het woord "ontmoetcafe" (ook omdat de uitlijning in je vorige voorstel beter paste), en denk daar even verder over na. Ik ben ook blij dat er woord doorsluizer nu niet onderbroken wordt. Als we nog feedback hebben, laten we dat zsm weten.

FckorperFckorper

Ik heb de volgende suggesties nog bedacht:
- een optie met links 'KRINGLOOP' en rechts 'WINKEL'
- een optie zonder deze extra informatie, dus alleen 'DE DOORSLUIZER' en MAASSLUIS (of kringloop(winkel))

Verder vinden we het iets storend dat sommige van uw plaatjes 2D zijn en anderen 3D (stoel). Alles 2D lijkt ons dan mooier.

FckorperFckorper

Nog een kleine verduidelijking van ons idee: 2D tafel (iets groter dan deze), theepot erop met deksel (niet zwevend op de tafel en geen los deksel), lamp erop (ook niet zwevend) en 2D stoel erbij. Zou dat lukken?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-mjUpEQ5Y

Geen commentaar

motmot

Kleine aanpassing ...

FckorperFckorper

Dag Mot,
Bedankt voor je inzending.
We hebben veel positieve en een paar kritische gedachten/suggesties voor je.
We vinden het gaaf dat je in een cirkel hebt gewerkt, dat maakt het goed bruikbaar voor een profielfotovenster.
Wel is het jammer dat de naam 'gebroken' is en dat er een streepje aan te pas moet komen.
Ook denken we dat de compositie van de 'spulletjes' nog iets volwassener/stijlvoller kan. Tafel groter? Theepot er of kopje koffie, lamp en stoel ernaast?
Kijk maar of je hier wat mee kunt.
Mvg

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-kSPfZBdA

Geen commentaar

motmot

Dank voor de beoordeling! Laat het me weten indien jullie vragen / suggesties hebben. Met vriendelijke groet - en fijne Pasen! mot

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.