Geen commentaar
Ontwerp een logo voor een internationale Email Service Provider
Datum start: 06-04-2013
Datum einde: 20-04-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Hallo Teneo,
Even op Youtube een video bekeken en heb zelfs U
#1d5381 in een gradient gekregen hoop dat u het waardeer dat ik het toch nog even heb geprobeerd
wat ben geen opgever nou fijne zondagavond Teneo
met creatieve en vriendelijke groeten Petje

Geen commentaar
Hallo Teneo,
Moeilijke opdracht zeker met de gewenste kleuren
dus laat ik het over aan de ontwerpers die langer in het vak zitten
met vriendelijke groeten Petje
Dag Petje, bedankt voor je oprechtheid! Je insteek is alsnog ten zeerste gewaardeerd!
Hallo Teneo,
Dankje wel voor Uw compliment dat waardeer ik zeker
dus super bedank Teneo!:-)
Met creatieve en vriendelijke groeten Petje

Geen commentaar
Kwalitatief niet goed genoeg. Plus gebruik van het @symbool , duidelijk vermeld dat dit niet goed is in de omschrijving van het project.
Hallo Teneo
oke geef niet goed gelezen als ik thuis
ben probeer ik een nieuwe!:-)
met vriendelijke groeten Petje