Geen commentaar
Ontwerp een logo voor een kunstenares die van dieren houdt (schilderijen, keramiek en urnen)
- Wedstrijd van: Susanne Suermondt
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 11-11-2014
Datum einde: 28-11-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste opdrachtgever,
Ik heb uw opdracht nogmaals eens gelezen en wil graag mijn derde ontwerp toevoegen.
Deze logo is te gebruiken voor de twee bedrijven en ik heb mijn zwaan van de eerste De Urn inzending gebruikt.
Ook deze inzending is geheel aan te passen naar uw wens.
Met vriendelijke groet,
Mark
Hi Mark,
Heel erg bedankt voor je ontwerpen. Je laatste ontwerp spreekt me van de drie het meeste aan, maar het is het nog niet helemaal. Ik moet er even over nadenken waar dat door komt... De lettertypes zijn het in ieder geval nog niet helemaal voor mij, dan vind ik het lettertype van je tweede ontwerp mooier.
Ik laat nog wat van me horen als ik weet wat er nog verbeterd zou kunnen worden.
In ieder geval wel alvast heel erg bedankt voor je inzendingen en de moeite die je erin hebt gestopt!
Groetjes,
Susanne
Hallo Susanne,
Bedankt voor je reactie en beoordelingen op mijn ontwerpen.
Mocht je wijzigingen willen zien hoor ik graag van je, verder zal ik eens kijken of ik nog iets leuks voor je kan tekenen.
Groetjes Mark

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Hierbij plaat ik mijn twee ontwerpen voor de kust en keramiek en De Urn.
Voor de kunst en keramiek heb ik uw uiltje na getekend om als logo te dienen.
Voor De Urn heb ik een ander ontwerp gemaakt, omdat ik persoonlijk de twee bedrijfen een eigen style wil geven.
De logo's zijn eventueel naar wens aan te passen.
Met vriendelijke groet,
Mark
Sorry voor de typfouten :-) ik zie dat ik weer te snel ben geweest met typen.