pick your color :-)
Ontwerp een logo voor een mountainbike verhuur bedrijf!
- Wedstrijd van: vistabiketours
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-09-2018
Datum einde: 21-09-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Voor mij persoonlijk maken de ogen het vriendelijk en persoonlijk ipv zakelijk, en dat werkt uitnodigend :-)
Als je de afbeelding aanklikt krijg je hem scherp te zien zonder vertroebeling trouwens, de rollover-image op deze site is nou eenmaal gecomprimeerde versie ;-)

Ik heb i.i.g. mezelf overtroffen in deze :-)
En hopelijk heb ik hiermee ook voor jullie de andere ontwerpen overtroffen ;-)
groetjes
Dennis Hartman
Als jullie deze zouden kiezen, zou ik wel heel graag zo'n t-shirt bemachtigen ... ;-)

middels kleuren nog wat stoerder gemaakt, en wederom de omgedraaide V als A gebruikt
Het gebruikte lettertype geeft het ook een beetje 'snelheid'

Dit lettertype maakt het sportiever en stoerder, en met deze kleuren heb ik weer wat vrolijkheid/zonnigheid toegevoegd.
Ik was dus duidelijk toch niet helemaal tevreden met de vorige, er miste iets sportiefs eigentijds merkte ik. Vandaar deze nieuwe versie

Dat maakt dit mijn definitieve inzending :-)
Dit is duidelijk het meest rustige ontwerp, en het meest universeel bruikbaar qua achtergronden.
Het zegt mountainbiken met obstakels, het zegt bergen en dalen, het is abstract een bergvorm in totaal, en het bevestigd het 'vista' in het beeld met 2 ogen in de wielen,
claro :-)
De originele .ai en pdf bestanden die u zult ontvangen zijn scherper dan deze jpg's die voor het uploaden op deze site niet te groot mogen zijn

Geen commentaar
In deze uitvoering is het gehele logo ook duidelijk een bergvorm, zo komt alles samen :-)
Ik vind dit uiteindelijk de beste versie.
Ik ben benieuwd wat jullie er van vinden

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Ook hier weer uitgevoerd met de omgekeerde V als A, zodat 'het dal en de berg' weer terugkomt

Hetzelfde idee met een ander lettertype uitgeprobeerd.
Wederom gebruik gemaakt van (onbewust?) herkenning van Mallorca
Het witte mannetje heeft iets vriendelijks vergeleken met de zwarte versie

In een aantal verschillende kleuren

Geen commentaar

Geen commentaar
zie dit wel op een tshirt :-)
wit shirt uiteraard nodig, of lichtbauw tshirt, of lichtgrijs kan ook nog
zal ook nog een versie met meer een mountainbike maken

Keuren van Mallorca gebruikt, en de fietswielen zijn ook ogen