Hallo BasicBrok,
Hierbij mijn voorstel voor een logo. Een vrij zakelijke, betrouwbare letter, goed leesbaar, ook in het klein. Daarbij een rond beeldmerk met een silhouette van hond en kat. Ik heb gekozen voor een groenblauwe tint.
Omdat een logo zelf niet altijd heel veel zegt, heb ik een mockup van een verpakking gemaakt. Hier komt de ronde vorm en de stijl van de silhouetten op terug. Dit kan in meerdere kleurtinten voor verschillende smaken. De ronde vorm is herkenbaar en het vormt een sterke identiteit.
Graag hoor ik wat u vind, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
vriendelijke groet,
Jorina - Mooiniet
Ontwerp een logo voor een nieuw honden- en kattenvoer merk.
Datum start: 08-12-2014
Datum einde: 22-12-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

