ontwerp een logo voor een nieuw in de markt te zetten concept. Het concept heeft als thema; Loslaten van de traditionele bankwereld & dienstverlening terwijl zichtbaarheid wordt vergroot, imago verbet

Datum start: 09-08-2013

Datum einde: 23-09-2013

Totaal budget: € 299.00
Nieuwste inzending
Book cover
Marjolein

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Dit logo dienst alles te zeggen over het concept. Daarnaast dient het geschikt te zijn voor doorontwikkeling voor website, marketing en presentaties. Het moet een zakelijk en strak logo zijn.

Bedrijfsomschrijving


Het is een concept dat ik ontwikkeld heb en verder wil uitrollen. Het bestaat nog niet. Het doel is een aantal potentiële relaties te benaderen om het concept onder de aandacht te brengen en daarmee draagvlak te creëren en het in te voeren.

Doelgroep


De bankwereld

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: karad karad
logo-karad-7FHnGppg

Geen commentaar

Ariane FrijsteinAriane Frijstein

Wederom dank voor je inzending. Ben er nog niet echt enthousiast over, komt ook omdat er inmiddels meer inzending zijn gekomen. Dank voor je moeite.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-karad-60eLf53g

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-karad-HfRWVang

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.