Ontwerp een logo voor een nieuw te starten kinderpraktijk in Amsterdam

Datum start: 25-01-2014

Datum einde: 20-02-2014

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
Joni de Groot

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn twee jonge sprankelende dames, de één is orthopedagoog en de ander ontwikkelingspsycholoog. Sinds kort zijn wij "Kinderpraktijk Sprankel" gestart. Dit is tevens de naam van ons bedrijf.

We zijn een website aan het bouwen en deze is bijna af (zie foto 1 voor een impressie van onze huisstijl). We zoeken nu alleen nog een sprekend logo dat rust uitstraalt, maar daarnaast ook zakelijk en kindvriendelijke is. Omdat we ons richten op het hogere segment qua klanten, moet het logo tevens een bepaalde klasse en exclusiviteit uitstralen.

Wat ons erg aanspreekt is bijvoorbeeld een fleurige boom, dat staat voor groei en ontwikkeling. Op foto 2 is een boom te zien die ons erg aanspreekt, hij mag wat minder druk. Graag zouden wij er een silhouet van een kindje bij willen op een schommel (zie foto 3)
Maar we staan uiteraard ook open voor andere suggestie en vinden het prettig als u met ons meedenkt en met een fris ander idee komt.

We willen ons logo gebruiken voor onze website en in de communicatie met klanten in de vorm van briefpapier en visitekaartjes, flyers e.d.

Bedrijfsomschrijving


Onze praktijk richt zich in eerste instantie op kinderen van gescheiden ouders. De intentie is om dit later uit te breiden naar meerdere hulpvormen, dus het logo moet een algemeen karakter hebben.

Doelgroep


Kinderen tussen de 6 en 18 jaar, maar ook hun ouders

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ideeën die ons aanspreken: frisse en warme kleuren, een boom of kind in het logo, moet rust uitstralen, kindvriendelijk en zakelijk zijn. Daarnaast moet het een bepaalde allure uitstralen.

Ideeën die ons niet aanspreken: sterretjes, te grof logo, te kinderachtig, donkere tinten. regenboogkleuren.

Designer: Petje Petje
logo-petje-OUVq5SK0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-AHCDaHLs

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-4ICj5mXQ

Geen commentaar

PetjePetje

Hallo Lonneke en Renate,
Ik heb hem aangepast ik hoor graag jullie
feedback!
Met een creatieve en vriendelijke groet Petje

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-rViHkdOq

Geen commentaar

kinderpraktijksprankelkinderpraktijksprankel

Hoi, Bedankt voor je ontwerp. We vinden het lettertype niet zo mooi en de kleur blauw/rose iets te fel. Kun je daar iets in veranderen? Groetjes Lonneke en Renate.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.