Geen commentaar
Ontwerp een logo voor een nieuwe kraamzorg bedrijf
Datum start: 08-05-2019
Datum einde: 13-05-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
prachtig ontwerp.... alleen die ooievaar ..... leuk bedacht maar liever geen ooievaar maar vind hem super mooi en strak mooie letters vooral de rechter goede kleur
Wat een mooie beoordeling en leuke feedback ! Tof om te horen dat u het ontwerp wel mooi vindt. Ik heb nog even door geborduurd op de basis .... Hoop dat deze nog meer aanspreekt :o))
MvG
Cari