Ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij, Amsterdam Haarlem.

Wedstrijd gegevens:

  • Wedstrijd van: Amsterdam huizen
  • Categorie: Logo
  • Totaal budget: € 100.00
  • Datum start : 01-10-2014 12:34
  • Datum einde : 31-10-2014 12:31
  • Status : Beëindigd
  • Benodigde formaten: jpg,psd,ai,pdf
  • Relevante bestanden: Geen
  • Beschikbare talen:
  • Aantal inzendingen: 16
  • Respons opdrachtgever:
    laag hoog

Behoefte:

Deze makelaardij maakt deel uit van het marketingcluster Amsterdam huizen, waarvoor momenteel ook een logo-wedstrijd loopt.
Ontwerp een strak, fris, eigentijds logo waarin je Amsterdam en Haarlem terug ziet. Er mag een directe link zijn met het logo van Amsterdam huizen. Wij willen het logo uiteraard gebruiken voor onze externe communicatie. Het logo met alle gebruiksrechten en het alleenrecht op dit logo is wat wij van je kopen.
Voor ons is het van belang dat huizenkopers en huizen verkopers dit logo gaan als DE makelaardij voor Amsterdam en Haarlem en omgeving.

Wij verheugen ons op jouw ontwerp en danken je op voorhand voor de inzet.

Bedrijfsomschrijving:

Amsterdam Haarlem is een makelaardij die zich richt op de verkoop in Amsterdam in combinatie met aankoopbegeleiding in Haarlem en omgeving.
Amsterdam huizen is een overkoepelend marketingtool voor makelaars die voor cliënten huizen in Amsterdam zullen verkopen om daarna die zelfde cliënt zullen bijstaan in het (aan)koopproces in ’t Gooi en Haarlem en omgeving. Er ligt dus een sterke relatie tussen Amsterdam huizen en Amsterdam Haarlem.

Doelgroep:

Huizen verkopers in Amsterdam met een wens om te verhuizen naar Haarlem en omgeving.
Onze doelgroep bevind zich in de leeftijd tussen 30 en 50 jaar!

Kleuren, favoriete logo's, must haves

Een duidelijke link tussen Amsterdam en Haarlem.

Petje
  • Logo # 393021 voor Ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij, Amsterdam Haarlem.  wedstrijd Klacht indienen
    1. Geen commentaar

    2. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

  • Logo # 392954 voor Ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij, Amsterdam Haarlem.  wedstrijd Klacht indienen
    1. Amsterdam huizen zegt :

      Makelaardij mag weg als tekst, Amsterdam iets duidelijker en een meer typich Amsterdams grachtenpandje, misschien met een trapgevel of zo.

    2. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

  • Logo # 392891 voor Ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij, Amsterdam Haarlem.  wedstrijd Klacht indienen
    1. Geen commentaar

    2. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

  • Logo # 389644 voor Ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij, Amsterdam Haarlem.  wedstrijd Klacht indienen
    1. Amsterdam huizen zegt :

      Beste Petje, Wij vinden het idee leuk, maar kunnen ons in dit ontwerp (nog) niet vinden.

    2. Petje zegt

      Hallo
      Ik ga hem aanpassen voor U
      met creatieve groeten Petje

    3. Amsterdam huizen zegt :

      Daar zijn wij weer. Het idee van een huis met een pijl spreekt ons wel aan. Het huis moet mogelijk meer Amsterdams zijn en de pijl meer aanwezig?!

    4. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

  • Logo # 389623 voor Ontwerp een logo voor een nieuwe makelaardij, Amsterdam Haarlem.  wedstrijd Klacht indienen
    1. Amsterdam huizen zegt :

      Ik begrijp het wel,maar het komt druk op mij over.

    2. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

Social Network