Geen commentaar
Ontwerp een logo voor een nieuwe Sim Only website!
Datum start: 12-01-2016
Datum einde: 31-01-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


En een laatste variant.
Nette logo alleen het benadrukt de deals nog niet goed genoeg en mist net nog een creatieve slag
Klopt in het kader van 'less is more' een meer subtiele uitstraling, met sim en een s. Het mag hem niet worden :) Succes met de wedstrijd. Groet, Karin
Superbedankt voor alle inspanningen!

Geen commentaar

Geen commentaar
Ander font, kleurverdeling, met eenvoudige herkenbare sim. De icon erachter geplaatst zodat op het tweede gedeelte van de naam de nadruk ligt. Tegelijk in verschillende kleuren. Spreekt het ontwerp je zo meer aan?

Geen commentaar
Zonder icoon waarbij de nadruk volledig op deals ligt.
Klopt, alleen het lettertype van dit logo zal alleen aanslaan bij een bepaald type jongeren. De doelgroep voor deze website is echter erg breed (voornamalijk tussen de 20 en 60 jaar). Zie ook het commentaar aan andere designers voor meer feedback.
Kan het font uiteraard aanpassen naar een minder speels font zonder omlijning. Zag als commentaar elders dat je liever hetzelfde font en kleur voor simonly hebt. Je leest dan wel sneller 'simon' en dan de rest.

Geen commentaar
Bedankt voor de inzending. De icon voor de tekst heeft mijn voorkeur. Dus het eerste logo. Echter gebruik geen mobiel want die komt bij een sim only er niet aan te pas. Je hoeft geen icon te gebruiken als je een mooi lettertype gebruikt. Probeer verder het woord deals meer accent te geven.