Ontwerp een logo voor een nieuwe Sim Only website!

Datum start: 12-01-2016

Datum einde: 31-01-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
milomir73

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Beste designers,

Binnenkort starten wij de website simonlydeals .nl en daar zoeken wij een strak en modern logo voor. De site is primair bedoeld voor bezoekers die op zoek zijn naar de Deals. Het is dus primair een site om voorgeselecteerde deals te vinden en secundair om te vergelijken/filteren/sorteren etc. (die mogelijkheid is er dus wel mocht de perfecte deal er niet tussen zitten.)

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Benadering van onze klanten is voor ons allemaal hetzelfde aangezien wij een breed aanbod aan providerkeuze hebben. (Primair mensen tussen de 20-60 jaar)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De kleuren van het logo staan aan de ene
kant voor (trefwoord sim only) ZAKELIJK, VERTROUWEN EN RATIONEEL. Een sim only abonnement selecteren en uitkiezen is vaak rekenkundig. Aan de andere kant voor (trefwoord deals) ENTHOUSIASME EN ACTIE. Een deal is vaak kortstondig en daar moet snel op gereageerd op worden.

De tekst, lettertype en de kleuren moeten voorop staan in het logo. Vooral omdat een groot gedeelte van de bezoekers via de mobiel binnen komt. Een icon (indien gebruikt) moet zo abstract mogelijk blijven. Mocht je een icon boven de tekst plaatsen, komt de tekst dan voldoende naar voren? Mijn gevoel is dat er vooral horizontaal gedacht moet worden. of niet? Succes!

Designer: aksa aksa
logo-aksa-T01sBgGG

Geen commentaar

MustaphaMustapha

Hi, thank you for participating. Though the design is not matching the logo description as mentioned and also a lot of feedback which was given to other designers is not dealt with.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.