Voorbeeldje van m'n laatste ontwerp.
Ontwerp een logo voor een startende samenwerking tussen verschillende privé detectives
Datum start: 05-09-2013
Datum einde: 19-09-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Of zoiets?

In de hoop dat dit meer jullie wens is...

Nog een variant op de vorige...

Weer wat anders.
Lekker strak lettertype!

Hier wederom een schets van hoe jullie logo uitgevoerd zou kunnen worden.
Zelf ben ik niet enthousiast over dit logo en ga nu weer een nieuwe richting bedenken. Als dit toch een logo is dat u wenst dan kan ik het nog verder uitwerken. Als eerste zou ik dan de vingerafdruk op de 2e 'A' duidelijker maken en minder vuil doen overkomen.
Het lichtblauw is wel een mooie kleur, maar de uitwerking vinden we iets minder...het lijkt niet zo professioneel, en eerder wat 'cartoonish'.

Geintje tussendoor... :)

En nog een optie...
Combinaties zijn natuurlijk ook altijd mogelijk.

Bij deze een paar verbeteringetjes.

Bij deze heb ik het over een andere boeg gegooid. Om autoriteit uit te stralen heb ik de vorm van een badge gemaakt en om het speurwerk te verbeelden een symbool van een vingerafdruk in de vorm van een verrekijker. Ik kijk uit naar uw reactie.
Met vriendelijke groet,
René Nijman
www.renenijman.nl
Leuk idee, maar de kleur van de badge is misschien wat minder fris.

Ook nog een voorbeeld van het logo zonder verloop, voor op plaatsen waar een verloop niet mogelijk is. Denk aan bijvoorbeeld het borduren op kleding of een bedrijfsstempel.

Hier is het logo in 1 PMS-kleur. Dit straalt iets meer autoriteit uit en is aanzienlijk goedkoper in de drukkosten.
Het voordeel van een logo met weinig detail is dat het ook heel klein gebruikt kan worden zonder leesbaarheid te verliezen.

Bij deze mijn inzending voor een eventueel logo voor jullie samenwerking. Hierin symboliseer ik de horizon die jullie verkennen.
Graag verneem ik van u of dit een richting is die jullie aanstaat.
Met vriendelijke groet,
Rene Nijman.
www.renenijman.nl