Ontwerp een logo voor een stichting die zich bezig houdt met wildopvangcentra in Nederland en Vlaanderen

Datum start: 02-08-2018

Datum einde: 16-08-2018

Totaal budget: € 269.00
Nieuwste inzending
Book cover
Robin Laumen

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


LOGO
Voor een nieuwe stichting in de dierenwelzijnsbranche zoek ik een herkenbaar logo waarin duidelijk wordt dat wildopvangcentra voor inheems in het wild levende soorten vogels en zoogdieren centraal staan. Wildopvangcentra zijn asielen voor in het wild levende dieren die in nood zijn geraakt. In het wildopvangcentrum worden ze behandeld en gerevalideerd - of verweesde vogels en zoogdieren grootgebracht - totdat ze weer terug in de vrije natuur kunnen worden uitgezet. Het logo wil ik gebruiken als visueel herkenbaar beeld voor WILDOPVANG.NL in alle communicatie uitingen: social media, website, briefpapier, kennisbank leermateriaal (Wikiwise).


Bedrijfsomschrijving


WAT DOET WILDOPVANG.NL
De stichting, die ‘Wildopvang.nl’ gaat heten, houdt zich bezig met de opvang van inheemse in het wild levende dieren in Nederland en Vlaanderen; promoot onderlinge samenwerking van wildopvangcentra; stimuleert het delen van professionele kennis; zorgt voor algemene publieksvoorlichting over hulp aan inheemse wilde zoogdieren en vogels; lobbyt voor financiële ondersteuning van wildopvangcentra door de (provinciale) overheid en is bezig met de opzet van een kennisbank voor professionals.

Doelgroep


Het grote publiek én de ongeveer zestig wildopvangcentra in Nederland en Vlaanderen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


VERWACHTING VAN LOGO
Het logo moet duidelijk maken dat het de stichting gaat om de opvang van zowel vogels als zoogdieren. Dus sommige opvangcentra vangen alleen vogels op, andere alleen egels en sommige opvangcentra vangen beiden op of alleen zeezoogdieren, weer anderen een veelvoud van vogel- en (land)zoogdiersoorten. Het logo moet duidelijk maken dat het om ALLE soorten wildopvangcentra (voor vogels én zoogdieren) gaat.

Designer: V. V.
logo-v-15022-u3RWkKiO

V.V.

Beste Wildopvang.nl,
Ik heb nog een variant gemaakt. Het lettertype heb ik gewijzigd zodat de 'D' en de 'O' minder op elkaar lijken. Ook de kleuren heb ik aangepast.
Verder nog wat voorbeelden gemaakt zodat u kunt zien hoe het logo gebruikt kan worden.
Mocht u wensen hebben t.a.v. het ontwerp dan hoor ik het graag.
met vriendelijke groet,
Viola

Wildopvang.nlWildopvang.nl

Ik vind de aanpassingen erg mooi. Dank je wel. Het wordt een erg moeilijke keuze volgende week.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-v-15022-0B7iV09g

Geen commentaar

Wildopvang.nlWildopvang.nl

Van dit ontwerp gaat mijn hart sneller kloppen! Misschien is lettertype nog iets aan te passen: ik vind de 'D' en de 'O' veel op elkaar lijken bij vergroting. Maar dat is van later zorg. Dit ontwerp staat hoog in de top 4.

V.V.

Dank je wel voor je waardering en reactie.
Uiteraard is het lettertype altijd aan te passen. Net als de kleuren.
Met vriendelijke groet,
Viola

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-v-15022-qI29cxxg

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.