Geen commentaar
Ontwerp een logo voor een Trainingsacteur- en coachingsbedrijf (ZZP-er)
- Wedstrijd van: Bart@coact
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-01-2014
Datum einde: 17-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Bart,
Hartelijk dank voor de feedback.
Ik heb het logo aangepast aan het gevraagde en tevens de kleuren aangepast die jullie nu gebruiken op jullie website.
Ik hoor graag wat u ervan vind.
mvg
Linda

Geen commentaar
Geachte opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo.
Ik heb een strak, toch speels logo proberen neerzetten.
De cirkel stelt de spotlight voor waarin de mensen gecoachd worden bij het acteren.
Ik zie uit naar uw feedback.
mvg
Linda
Hoi Linda,
Dank voor je inzending! 1e indruk is veel waard, en die is 'wow'..
Weet niet hoe lastig het is om met die figuurtjes te werken, maar is het mogelijk om twee van hen een 'klein conflict' uit te laten beelden? De onderste mag blijven zoals ie is. En kun je iets met de woorden 'coaching & trainingsacteren' letterlijk in het logo verwerken?
Dank en een mooie dag,
Bart