Ik heb alle ontwerpen gezien en de vrijheid genomen om 2 dingen aan te passen. Allereerst omdat het een outlet is ben ik gegaan voor 1 kleur,is mogelijk met slechts 1 pantone kleur te drukken, er kan altijd een 2e kleur toegevoegd worden. Past bij het concept van outlet. Ten 2e het woordje altijd (extra)is naar mijn mening een waar woord want het kan altijd beter.....het is niet brutaal bedoeld....succes
Ontwerp een logo voor een uniek outlet concept !
- Wedstrijd van: outletboulevard01
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 29-04-2016
Datum einde: 11-05-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 nanny05
                nanny05
             
                                                     Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International
                                    