Beste opdrachtgever,
hierbij mijn ontwerp.
Ik heb geprobeerd een proces weer te geven met de kenmerken 'verbinding' Ik heb verschillende kleurtinten gebruikt om de veelzijdige vaardigheden te symboliseren. IK heb geen gebruik van het veel voorkomende V poppetje wat je erg veel ziet in HRM of coaching's logo's maar heb de mensen zo abstract mogelijk gemaakt dat het ook nog oogt als een technisch systeem. Uiteraard zijn er aanpassingen mogelijk
Met vriendelijke groet,
Jet
Ontwerp een logo voor het PlatformHR!
Datum start: 02-09-2017
Datum einde: 09-09-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Jet, ik vind het een mooi logo. De gedachte erachter is ook zeer toepasselijk, menselijke, maar ook technisch.
Hartelijk dank voor je reactie, laat het gerust weten als ik nog iets kan betekenen qua aanpassingen e.d.
Groet Jet