Geen commentaar
Ontwerp een logo voor MetAnnerose
- Wedstrijd van: Met Annerose
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 3
Datum start: 12-04-2021
Datum einde: 07-05-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Beste V, Bedankt voor je voorstellen. Vind beiden ontwerpen mooi. Was ook groot fan van je ontwerp voor het adematelier (collega ademcoach). Hoe zou deze zijn als er ook ieen beetje ets koelere kleuren in zouden zitten ? Vind hem mooi met de strakkere en meer "geschreven" letters. En de kleur in de naam en de ondertitel zwart. Boogje roept weer beweging op. Dat zou er nog wel iets meer in mogen zitten van mij. Op de een of andere manier mis ik wel wat contrast. In ieder geval met de witte achtergrond. Het rondje (voor social media?) spreekt me wat minder aan.
Nu ik bezig ben met feedback op je andere voorstel bedenk ik me dat het misschien meer is dat deze wat "liever" overkomt. Die andere komt meteen iets krachtiger
over. Kan zijn dat iets meer contrast een oplossing is maar misschien juist iets anders.

Geen commentaar
Deze is weer heel anders. Komt in eerste instantie op mij wat krachtiger over. De vorm heeft lijkt beetje op een lemniscaat (was dat ook je bedoeling?) Vind hem ook op de voorkant van het kaartje mooi zo. Tegelijk heeft hij ook iets massieverigs en ik ben benieuwd hoe hij zou zijn als hij meer verweven is met de woorden. Nu lijkt hij er een beetje boven te hangen, alsof hij er wel en toch ook weer niet bij hoort. Een beeld erbij spreekt me ook wel erg aan.