Ontwerp een logo voor mijn nieuwe communictie en adviesbureau

Datum start: 06-08-2019

Datum einde: 13-08-2019

Totaal budget: € 269.00
Nieuwste inzending
Book cover
kiesjouwstijl

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo voor mijn nieuwe bedrijf. Met dit bedrijf ga ik grote evenementen in Nederland adviseren op het gebied van PR, marketing en communicatie. Ook ben ik communicatiemanager bij een goede doelen organisatie. Het bedrijf heet Bring Forward. Mijn vakgebieden zijn communicatie, management en advies.


Het logo ga ik gebruiken op mijn website, mijn logopapier en mijn facturen.

Ik kijk uit naar jullie creatieve ontwerpen!

Bedrijfsomschrijving


Bring Forward is een nieuw Communicatie, management en Adviesbureau. In dit bedrijf ben ik de enige werkzame persoon. Ik ben een vrouw van 39 jaar.

Doelgroep


Ik ga werken als communicatiemanager binnen verschillende projecten. Meestal evenementen maar ook 1 goede doelen organisatie.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Krachtig, modern, kleurrijk en niet te 'druk' logo.

Designer: rPanman rPanman
logo-rpanman-R6skoHPU

rPanmanrPanman

Hallo BringForward,

Voor u ziet u een simpel, maar effectief ontwerp. Het > teken verwijst uiteraard naar het woord 'Forward'. Ik heb hier een kleurrijk icoon van gemaakt en in de 'R' verwerkt. Ik heb dit icoon in driehoeken verdeeld. Dit verwijst naar de samenwerking en communicatie. Alle kleuren maken er een mooi geheel van, maar zijn elk uniek. Net als communicatie hoort te zijn.

Ik hoop dat u mijn ontwerp kunt waarderen.

Mvg,
Panman

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.