Geen commentaar
Ontwerp een logo voor uw umlaut
- Wedstrijd van: jonasgrutters
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-10-2021
Datum einde: 23-10-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
iets heel anders
zeker anders, helaas niet mijn smaak; dank voor je inzendingen

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
sombere kleuren en een wat neerslachtige houding van de figuurtjes; lijkt alsof ze omlaag kijken

Geen commentaar
het lijkt alsof twee mannetjes aan een boek 'trekken', of afstand lijkt het een clowneske smiley; leuk, maar niet echt passend voor mij; deze kleur blauw vind ik niet echt mooi

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
de hand is een mooi symbool; de kleuren vind ik wat somber; het font vind ik niet echt fraai, iets te recht, denk ik

Geen commentaar

Geen commentaar
ik heb de kleuren van Duitsland en Nederland gebruikt
grappig, maar niet echt mooi;

Geen commentaar

Geen commentaar
grappig het pluimpje aan de hoed; refereert wat mij betreft te veel aan hoger onderwijs, terwijl uw-umlaut zich richt op het voortgezet onderwijs; de tweede variant met het boek is leuk bedacht; de kleurencombinatie blauw-zwart vind ik niet zo mooi
bedankt voor de reactie, ik ga het aanpassen