Beste Vincent, daar had ik natuurlijk wel over nagedacht toen ik het logo maakte. Hierbij twee mogelijkheden, beide met de pay-off. Groeten, Ab
ontwerp een logo voor velgherstel
- Wedstrijd van: velgherstel
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-11-2013
Datum einde: 26-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


ik wil je vragen om hier even naar te kijken http://raw-wheels.co.uk/
misschien is het mogelijk om over velgherstel een glans te doen en ik ben van mening dat de tekst om het wiel mooier is alleen is het wel zo als je dat doet dat velgherstel er dan zo verloren bij staat.
Ik zie graag je meening.
De kleur combie is wel goed gekozen lijkt een beetje op http://www.mercedes-amg-f1.com/en/#/category/home/
ik vind dat mooi.
groet vincent

Beste Vincent, dat verandert de zaak natuurlijk! Hierbij een compleet andere benadering met een uiterst simpele en (volgens mij) zeer herkenbare vorm. De tekst in het logo en de kleuren kunnen natuurlijk ten allen tijde aangepast worden. Met vriendelijke groet, Ab
Beste Ab,
Hoe pas je in dit ontwerp de naam velgherstel in?

Beste opdrachtgever,
Hierbij stuur ik u een eerste voorstel van mijn hand voor uw bedrijf 'Velgenherstel'. Ik ben benieuwd naar uw reactie.
Met vriendelijke groet, Ab
bedankt voor je voorstel maar wat ik misschien niet zo heel duidelijk heb omschreven is dat ik een logo wil die ook sterk is zonder de naam velgherstel.
Ik had al gekeken hoe ik dat in de info kon verwerken maar ik kon het niet aanpassen.
vrgr
vincent