Bedankt voor de sterren. Zou je misschien ook feedback kunnen geven? dan weet ik meer welke kant jullie op willen. Ik heb nog een andere opzet gemaakt, wat op zich voor zichzelf spreekt. Is dit meer de richting?
Ik hoor het graag.
Groet, Henry
Ontwerp een logo voor vernieuwde, energieke en verrassende Politieke Partij: Partij tegen de Politiek
Datum start: 08-07-2015
Datum einde: 02-09-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hoi,
Ik vind dit project wel een nobel streven, dus ik heb mij over het logo gebogen. Ik heb ten eerste om de partij aan te geven, twee figuren in dezelfde houding gemaakt, die hoofdzakelijk naar boven wijzen om een andere weg te gaan dan de politiek die enkel in cirkels blijft draaien, gesymboliseerd door de andere arm. Deze vormt tevens de letter P (toevalig...;)
Je kunt de figuurtjes natuurlijk ook zien als de “fuck you”, maar toch verborgen in de pijl omhoog.
Het geheel vormt PtdP.
Ikzelf vond het eigenlijk wel goed gevonden zo, ik hoop jullie ook...
Kleuren kunnen eventueel anders mocht dat nodig zijn.
Groet, Henry