Ontwerp een minimalistisch logo voor een architect interieurarchitect!

Datum start: 28-08-2020

Datum einde: 05-09-2020

Totaal budget: € 369.00
Nieuwste inzending
Book cover
druk.inc

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wil jij voor mij een modern en strak logo ontwerpen?
Ik ben sinds 8 jaar zelfstandig als interieurarchitect en architect. Mijn opdrachtgevers zijn met name particulieren. Daarbij gaat het om het interieur, een grote verbouwing of een ontwerp voor een vrijstaande nieuwbouwwoning. Mijn stijl is modern en strak, maar altijd ook warm en persoonlijk. Dit moet het logo ook uitstralen. Het logo wordt voor de online en offline communicatie gebruikt.
Ik heb een paar schetsen gemaakt van wat mij ongeveer aanspreekt en nog 2 voorbeelden toegevoegd. Ik zou het leuk vinden als het minimalistisch is, maar er net een verrassende maar subtiele twist inzit. Dan kan het een plat of zwart logo zijn. Bij een simpeler logo is misschien een lichte kleurverloop mooi? Het moet echter ook op verschillende ondergronden goed staan. Er hoeft geen kleur aan te pas te komen, of eventueel 1 natuurtint.
Het gaat met name om de bedrijfsnaam Studio Inka. Architectuur en interieur als ondertitel is van ondergeschikt belang en kan ook weggelaten worden.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Cindyzign Cindyzign
logo-cindyzign-3lV3Ty9w

CindyzignCindyzign

Goedemorgen, hierbij een versie van de A zonder horizontaal streepje, om het nog interessanter te maken ;-)

studio inkastudio inka

bedankt, bij een minimalistisch design komt het op ieder streepje aan!

CindyzignCindyzign

Geen dank. Dat klopt, zelfs een 'spatie' kan een logo soms net het laatste zetje geven. Ik hoor graag als ik het logo nog in een andere positie kan zetten oid.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-cindyzign-d6ZQS5po

CindyzignCindyzign

Hi goedemiddag, bij deze twee nieuwe versies. De haak van de A begreep ik niet helemaal, maar ik hoop dat dit in de buurt komt :-)

studio inkastudio inka

Hoi, ik bedoelde eigenlijk een A zonder het horizontale streepje, maar dit is ook interessant.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-cindyzign-DXaXlnUW

CindyzignCindyzign

Dankjewel voor de feedback. Ik heb hierbij twee versies gemaakt. Zelf denk ik dat het linker logo het beste tot z'n recht komt doordat het lijntje boven de S stopt.

studio inkastudio inka

Hm, ik kan mij ook de rechte versie goed voorstellen, wanneer het i onder de streep van het kader komt te staan. Wil je de A ook een keer als haak laten zien, zonder de horizontale streep?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-cindyzign-MOEOaM8O

Geen commentaar

studio inkastudio inka

erg leuk, ik vind met name de letters van INKA mooi! Waar stopt het lijntje links het beste? Zo half naast de s vind ik nog niet ideaal.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-cindyzign-L9awybMO

CindyzignCindyzign

Hierbij mijn tweede voorstel. Ik hoor graag van u. Met vriendelijke groeten, Cindy

studio inkastudio inka

Bedankt voor jouw ontwerpen! De letter S is voor mij te overdreven.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-cindyzign-A1rwUoOO

CindyzignCindyzign

Beste, hierbij mijn logo voorstel. Ik ontvang graag feedback om het logo te verbeteren. Met vriendelijke groeten, Cindy

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.