Ik heb uw feedback verwerkt.
Ik zie uw reactie graag tegemoet.
Ontwerp een modern en tijdloos logo voor "Dé Specialistische Fysiotherapie Praktijk"
- Wedstrijd van: Bastin Hofman
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 16-08-2014
Datum einde: 30-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


De afbeelding bied te weinig inbeeldingsvermogen en dynamiek. Hij is wel goed aangepast zoals we vroegen, maar we neigen naar iets meer abstract.
Heb je hier nog variaties op?
Wellicht dat ik nog meer variaties kan bedenken en verwerken, maar helaas laat ik dit over aan een andere designer. Ik zie weer mooie nieuwe ontwerpen verschijnen die u vast beter zullen liggen.
Dank u wel voor uw feedback!

Geen commentaar
We zijn tevreden over de gekozen lettertype en verhouding in de Naam en Ondertitel. Wel zouden we graag de kleuren anders willen zien. Geen zwarte Naam maar het liefst in het blauw zoals nu de ondertitel is.
En de patient grijs zouden we wellicht ook anders zien. Zou je hier wat variaties in kunnen geven met bijvoorbeeld een andere kleur blauw zoals voorgaande afbeelding of bijvoorbeeld wat donker oranje.
Daarnaast vinden we de patient mooi van vorm alleen de wervels lijken net "hot" stones. Zou je die weg kunnen laten met behouden van de natuurlijke vorm van de rug van de patient. En de therapeut met het vooraanzicht heeft onze voorkeur, zou je daar ook wat variaties in vorm kunnen laten zien, dat hij iets meer afgewerkt is zoals de patient nu.

Beste,
Hierbij mijn voorstel met aanpassingen verwerkt. Ik hoop dat dit op de juiste weg is naar wat u graag wilt.
Ik zie uw reactie dan ook graag tegemoet.

Geen commentaar
Een mooi eerste opzet van het logo. Strakke tekst en ondertitel en vooral de kleurencombinatie spreekt ons aan.
Zou je de afbeelding van het de therapeut en patient wat specifieker kunnen maken. Zodat het wat beter zichtbaar is dat het om een persoon gaat die ligt en erboven staat.