Geen commentaar
Ontwerp een Modern, Happy Logo voor een Gadget/Gift-shop
Datum start: 24-09-2014
Datum einde: 20-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Hallo Enjoy,
Ik heb op basis van de feedback opnieuw het logo veranderd. Ik heb 2 versies gemaakt.
Zoals je ziet bij mijn inzendingen heb ik dit logo ook gemaakt met een lijn in het midden van de ampersand, dit zodat de ampersand minder opvalt in het gehele logo.
Ik hoor graag van jullie!
Groetjes, Nienke

Geen commentaar

Hallo Enjoy,
Ik heb op basis van de feedback een aangepast logo gemaakt.
Is dit wat jullie zoeken?
Ik hoor graag van jullie!
Groetjes, Nienke
Leuke ampersand (&), maar hou niet erg van het vlagje

Geen commentaar
Geeft wel goed op etalage

Geen commentaar
Mooi logo, maar toch nog iets te "chique" voor ons doelpubliek