Ontwerp een modern logo voor een meubelmakerij

  • Wedstrijd van: remon
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 03-06-2015

Datum einde: 14-06-2015

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
niki

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een strak, modern en professioneel logo voor een meubelmakerij. Het logo moet professioneel overkomen. De naam IJlenhave moet erin verwerkt worden.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het logo moet niet te saai zijn en de kleur groen rgb code: R57 G206 B42 moet erin verwerkt worden. In het logo mag wel wat kleur bevatten, maar moet wel in de stijle van een meubelmaker zijn. Dus teveel kleur is ook niet goed.

Designer: gopoa gopoa
logo-gopoa-Fz5UP4Pg

gopoagopoa

Ons eerste voorstel voor uw logo, qua kleur kunnen we nog alle kanten op. We zijn erg

benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en

kleurschakering. Mocht dit een richting zijn, dan kunnen we eventueel ook een voorbeeld

van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken

voor de huisstijl, we horen graag van u.

mvg Martin

remonremon

Hallo, ziet er goed uit leuk logo. Ik zou alleen de stippen ook bruin maken in plaats van groen. En de streep onder ijlenhave zou ik ook 1 geheel maken. Voor de rest is de hamer heel mooi bedacht en ziet het logo er mooi uit. Misschien kun je nog creatief zijn met kleurschakering. Groet, Rémon

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.