Ontwerp een modern logo voor een meubelmakerij

Wedstrijd gegevens:
Pakket zilver

  • Wedstrijd van: remon
  • Categorie: Logo
  • Totaal budget: € 329.00
  • Datum start : 03-06-2015 12:46
  • Datum einde : 14-06-2015 12:41
  • Status : Beëindigd
  • Benodigde formaten: jpg,ai,pdf
  • Relevante bestanden: Geen
  • Beschikbare talen:
  • Aantal inzendingen: 75
  • Respons opdrachtgever:
    laag hoog

Behoefte:

Ontwikkel een strak, modern en professioneel logo voor een meubelmakerij. Het logo moet professioneel overkomen. De naam IJlenhave moet erin verwerkt worden.

Bedrijfsomschrijving:

Doelgroep:

Kleuren, favoriete logo's, must haves

Het logo moet niet te saai zijn en de kleur groen rgb code: R57 G206 B42 moet erin verwerkt worden. In het logo mag wel wat kleur bevatten, maar moet wel in de stijle van een meubelmaker zijn. Dus teveel kleur is ook niet goed.

ThomasR
  • Logo # 490811 voor Ontwerp een modern logo voor een meubelmakerij wedstrijd Klacht indienen
    1. Toelichting van de designer ThomasR:

      Het ontwerp bestaat uit een archetype stoel met subtiel geronde hoeken en gedrapeerde letters. De harde hoeken van het lettertype en afstekende kleur maken dat dit afsteekt tegen de stoel.

    2. remon zegt :

      Hallo, ik vindt het leuk bedacht maar vindt het niet echt een professioneel logo. Het is slecht te lezen en het was mooi geweest als meubelmakerij erbij stond.

    3. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

Social Network