Ontwerp een modern logo voor een professional in de oogzorg

Datum start: 28-12-2018

Datum einde: 04-01-2019

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
GreemCinemaStudios

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een strak en modern logo van een 'oog' voor mijn onderneming genaamd 'oogprofessional'. Ik zou graag logo en naam van mijn onderneming in dezelfde style willen. Daarnaast wil ik de logo uiteraard gebruiken in mijn communicatie zoals, visitekaartje, email etc.

Zie voorbeeld van een logo wat ik wel mooi vind. Het is belangrijk dat het een uniek logo is en dat er geen sprake is plagiaat.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: masterbrandy masterbrandy
logo-masterbrandy-ti0ZhW8u

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-masterbrandy-LGdK3cAq

masterbrandymasterbrandy


Hoi,

met dit mijn ontwerp,
feedback is welkom,
ik zal je wensen uitwerken.

Met vriendelijke groet, Ben

piewie2018piewie2018

Het bovenste ontwerp op briefpapier vind ik het mooist. Zou jij een voorbeeld kunnen laten zien van een visitekaartje met wit achtergrond en dan bovenste ontwerp en dan ook een zijde met gegevens zoals:
Is het mogelijk te laten zien hoe een visitekaartje eruitzien voorzijde en achterzijde. Op de achterzijde zou ik graag gegevens willen zoals:
naam: Pawan Kuitert
website: www.oogprofessional.nl
email: info@oogprofessional.nl
mobiel: 06-16813131

masterbrandymasterbrandy


Hallo Pawan Kuitert,

Bedankt voor het leuk vinden van mijn ontwerp,
met dit proces van uw verzoek. feedback is welkom.

Met vriendelijke groet, Ben

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.