Ontwerp een modieus logo voor een winkel in 2e handskleding

Datum start: 13-04-2017

Datum einde: 20-04-2017

Totaal budget: € 130.00
Nieuwste inzending
Book cover
e-design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Today's Vintage in Hoofddorp verkoopt 2e hands dames(merk)kleding in het hogere segment. Het logo moet een PC Hooftstraat-achtige trendy uitstraling hebben en uitnodigen tot een bezoek. De doelgroep is een vrouw 35+.

Wij hebben een voorkeur voor een lang, breed logo 1:4, Today's en Vintage mogen achter elkaar of onder elkaar, een kleurencombi van bijv pastelgeel met blauwe letters (bijv. kobaltblauw), maar laten ons graag verrassen door andere chique combi's. Ook zijn wij benieuwd naar eventuele samensmeltingen van letters uit Today's en Vintage als deze woorden onder elkaar staan. GEEN krullende letters svp.

bij voorbaat dank en suc6

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Met pastelgeel zoeken wij een benadering van de warme kleur geel die je bijv terug ziet in het etiket van een fles Veuve Clicquot champagne of bijvoorbeeld in de papieren tassen van Louis Vuitton

Designer: Petje Petje
logo-petje-kp5S0v0y

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-036GQWUC

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-visCnNi4

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-petje-MUk0wNVo

Geen commentaar

gabylangeveld@ziggo.nlgabylangeveld@ziggo.nl

Hi petje, is het mogelijk om het logo qua lettergrootte om te draaien Today's groot en Vintage kleiner. Ook lijkt het ons leuk om de Y door te verwerken in de V van vintage en het lettertype strakker. De kleuren in deze combi zijn mooi.

PetjePetje

Hoi Gaby
Dankje wel en natuurlijk had U nog eventueel
een lettertype die U aanspreek
mvg Petje

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.