Ontwerp een modieus logo voor een winkel in 2e handskleding

Datum start: 13-04-2017

Datum einde: 20-04-2017

Totaal budget: € 130.00
Nieuwste inzending
Book cover
e-design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Today's Vintage in Hoofddorp verkoopt 2e hands dames(merk)kleding in het hogere segment. Het logo moet een PC Hooftstraat-achtige trendy uitstraling hebben en uitnodigen tot een bezoek. De doelgroep is een vrouw 35+.

Wij hebben een voorkeur voor een lang, breed logo 1:4, Today's en Vintage mogen achter elkaar of onder elkaar, een kleurencombi van bijv pastelgeel met blauwe letters (bijv. kobaltblauw), maar laten ons graag verrassen door andere chique combi's. Ook zijn wij benieuwd naar eventuele samensmeltingen van letters uit Today's en Vintage als deze woorden onder elkaar staan. GEEN krullende letters svp.

bij voorbaat dank en suc6

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Met pastelgeel zoeken wij een benadering van de warme kleur geel die je bijv terug ziet in het etiket van een fles Veuve Clicquot champagne of bijvoorbeeld in de papieren tassen van Louis Vuitton

Designer: HighFive HighFive
logo-highfive-5H5KqyHo

HighFiveHighFive

Beste Gaby,

Bijgaand mijn voorstel voor Today’s Vintage.

Graag wil ik mijn ontwerp ook toelichten:

Je gaf in de beschrijving aan dat het om dameskleding ging, dus heb ik op een minimalistische en simpele manier het vrouwen icoon terug laten komen in de letter ‘O’.

Je gaf ook aan dat het een trendy uitstraling mocht hebben zonder krullende letters. Hiervoor heb ik een lettertype gekozen die niet te speels en te krullend is maar toch op een bepaalde manier trendy en chique oogt in combinatie met het stevige ‘moederblok’ achter de typografie. Het moederblok dat nu warm geel is kan ik ook aan je laten zien hoe het er uit zien in andere kleuren. Hoe zachter de kleur van het ‘moederblok’ is hoe vrouwelijker het oogt en hoe meer de letters er uit springen.

Ik hoor graag wat je er van vindt!

ps: klik op de afbeelding voor een scherper resultaat

Met vriendelijke groet,
Romano

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.