Geen commentaar
Ontwerp een mooi logo voor mijn coachpraktijk!
Datum start: 11-04-2019
Datum einde: 25-04-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Hierbij nog twee varianten.
Met vriendelijke groet.

Geen commentaar
Heel mooi!
Bedankt! Als u nog eventuele aanpassingen wilt hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet.
Goedemiddag! Ik vind het logo zo al erg mooi. Misschien zou ik hem nog even willen zien met het logo op een andere plek en als kleur evt. mintgroen of oudroze.
Bedankt! Ik ga even nadenken over de kleur. Het logo links vind ik toch het mooist.