Ontwerp een mooi logo voor mijn coachpraktijk!

Datum start: 11-04-2019

Datum einde: 25-04-2019

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
LogoDesign.be

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Mijn praktijk bestaat al bijna 2 jaar, maar ik ga verder onder een nieuwe naam en doelgroep: Met Aandacht - coach voor moeders & dochters. Wat ik wil uitstralen is rust, persoonlijke aandacht, een fijne sfeer en vertrouwen. De moeders en dochters die bij mij komen hebben vaak een negatief zelfbeeld. Ze hebben zich jarenlang aangepast aan de buitenwereld en weten niet goed wie ze nu zelf zijn en wat ze willen. En nu is het tijd voor verandering, het doorbreken van patronen. Ik breng het geboorteverhaal in kaart, geef info-avonden en workshops (voor moeders en kinderen) en werk persoonlijk in trajecten. Het belangrijkste dat ik mee wil geven is dat ze zichzelf mogen zijn en precies goed zijn zoals ze zijn. Vooral met kinderen werk ik vanuit talenten en kwaliteiten. Ook de moeder-dochter relatie komt aan bod. Ik wil het logo gaan gebruiken voor mijn website, visitekaartjes, folder en social media kanalen.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Misschien iets in het logo qua verbinding tussen moeder & dochter, 2 poppetjes, 2 harten, het verbindingsteken (liggende 8), pastelkleuren vind ik mooi, blauwtinten ook.

Designer: LindenDesign LindenDesign
logo-lindendesign-aCOkN43E

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lindendesign-9OmQ5104

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lindendesign-F9pesBZg

LindenDesignLindenDesign

Hierbij nog twee varianten.
Met vriendelijke groet.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lindendesign-uxWXsVl2

Geen commentaar

Heidi77Heidi77

Heel mooi!

LindenDesignLindenDesign

Bedankt! Als u nog eventuele aanpassingen wilt hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet.

Heidi77Heidi77

Goedemiddag! Ik vind het logo zo al erg mooi. Misschien zou ik hem nog even willen zien met het logo op een andere plek en als kleur evt. mintgroen of oudroze.

Heidi77Heidi77

Bedankt! Ik ga even nadenken over de kleur. Het logo links vind ik toch het mooist.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.