Logo op briefpapier
Ontwerp een nieuw logo / logo varianten voor een bestaand bedrijf
- Wedstrijd van: Le Blanc Advies
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 28-01-2016
Datum einde: 17-02-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bedoelt U het ongeveer zo?
Ik hoor graag uw wensen!
Mvg, Tom

Geen commentaar
Klik voor goede resolutie.

Geen commentaar
Bedankt voor uw feedback, ik heb het logo aangepast aan uw wensen. Ik hoor graag wat U ervan vindt!
Mvg, Tom v Dijk
Dank je wel.
Wat ik bedoel om de L uit het ronde vlak te halen en er naast te zetten. En evt het & teken centreren. Lettertype vind ik mooi. De rode streep vind ik mooi. De plaats van de advies etc vind ik mooi en ook als ze bij elkaar staan.

Geen commentaar
Voorbeeld raamsigning
Dat doe je mooi.
Grappig want we hebben nu een aantal glazen deuren waar ons logo op staat.

Geen commentaar
Feedback & Commentaar zeer welkom!
Tom,
Ik ben benieuwd, als je met het zelfde lettertype de L in blauw uitvoert naast de ronde &. En kan je onder de rode streep (mooi) alleen Advies of Academy of Groep zetten?