Geen commentaar
Ontwerp een nieuw logo voor diëtistenpraktijk
- Wedstrijd van: dietistvanbaarSanne2008
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 28-01-2015
Datum einde: 24-02-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Dank voor de ontwerpen! Erg bijzonder gemaakt. Letters vind ik erg mooi. Kleur goud vind ik mooi. Twijfel alleen over de combinatie met paars/roze. Misschien een andere kleur mogelijk nog?
Hartelijk dank voor de mooie score, ik ga een andere kleur laten zien
Hartelijk dank voor de mooie score, ik ga een andere kleur laten zien

Geen commentaar