ontwerp een nieuw logo voor een feestzaal

Datum start: 09-12-2014

Datum einde: 23-12-2014

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
mattdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ons bestaande logo is reeds 15 jaar oud en wat gedateerd ( zie www.denbakker.be). Wij willen een nieuw, strak ,modern logo laten ontwikkelen zodat onze zaak weer wat 'opgefrist' wordt en dat wij kunnen gebruiken in al de communicatie naar onze klanten.
De naam van de zaak : feestzaal den Bakker . Let wel; de naam heeft NIETS te maken met een bakkerij of iets in die aard, dus aub geen logo's met brood of verwijzing naar een warme bakker. Ons klienteel bestaat vooral uit mensen die op een betaalbare wijze willen feesten(iets willen vieren) en dit vanaf een babyborrel tot en met een gouden jubileum.
Laat uw creativiteit zegevieren !!

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: 4+ 4+
logo-4-QXnayOVU

4+4+

Goedemiddag Gert Kerstens,

Hierbij ontvangt u mijn eerste bijdrage aan de door u geplaatste opdracht een nieuw logo te ontwerpen.

Ik ben benieuwd of dit logo een klik heeft met uw gedachte en smaak.

Het beeldmerk bevat de volgende elementen;
-Initialen FB
-Feestkrul, detail van slinger, iets te vieren!
-herhaling van een deel van de "B" in een lichtere tint suggereert een servet wat verwijst naar het culinaire deel van uw dienst.

Uitstraling van dit logo;
-Feestelijk
-Netjes en verzorgd
-Flexibel
-Professioneel

Graag verzoek ik u mij een reactie te sturen
ten einde voor Feestzaal den Bakker een prachtig logo te realiseren.

Met een creatieve groet,

4plusDesign

4+

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.