Geen commentaar
Ontwerp een nieuw logo voor een goedlopend studenten feest cafe dat al 35 jaar bestaat!
- Wedstrijd van: Café de Boekanier
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 13-09-2019
Datum einde: 27-09-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Heel stuk duidelijker! We verkopen alleen bijna nooit geen koffie. Zijn echt een feestcafé
Bedankt voor uw feedback. Ik zal er aan werken

Geen commentaar
Super leuk bedacht. Erg herkenbaar, gaaf lettertype, maar zijn bang dat er teveel details inzitten. Verder neigt het iets meer naar een grill restaurant dan naar een feestcafe.