Geen commentaar
Ontwerp een nieuw logo voor Elektriciteitswerken LJ
Datum start: 16-09-2015
Datum einde: 05-11-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Is het mogelijk om een ontwerp te maken in de richting van het bestaande logo dat zich op de website bevind? Een vernieuw Logo?
Kun je het huidige logo( stopcontact) in de lamp verwerken ipv de boom.
Désolé, j'étais en déplacement. En haut une nouvelle variante prenant en compte le logo sur le site.
Bien cordialement.