Ontwerp een nieuw logo voor frisse fotografiewebsite

Datum start: 21-01-2015

Datum einde: 08-02-2015

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
Sound

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Hi, ik heb een uit de hand gelopen hobby: fotografie. En mijn website is hoognodig aan een update toe. Een mooi moment om ook het logo te restylen of om een geheel nieuw logo te laten maken.
Bekijk de huidige website & logo op www.fotocv.nl

PS Pas na de keuze voor een logo, ga ik verder met de website. Dus ik heb al veel websites bekeken, maar wat minder gekeken naar wat voor logo’s aanspreken.

Bedrijfsnaam: Caroline van der Vecht Fotografie
Url: fotocv
De naam en/of url hoeft niet per se in het logo terug te komen. Mag ook een beeldmerk worden.

Het huidige logo bevat groen, deze kleur ben ik nog niet zat, maar mag zeker aangepast. Aantal kleuren beperken, niet te bont maken.
Verder veel wit en grijs(tinten). Icm aardetinten of ‘goud’ zou ook kunnen. Moet wel fris blijven.
Clean, simpel, tijdloos. Geen krulletjes, friemels en franjes. Professioneel, niet romantisch of kinderlijk.

Bedrijfsomschrijving


Hoewel ik voornamelijk paarden(sport) fotografeer, hoeft dit niet terug te komen in het logo.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Om een idee te geven van websites designs die (elementen hebben die) aanspreken qua stijl en uitstraling:
https://www.fruute.com/
http://www.stanseatonphotography.co.uk/ maar dan strakker en frisser
http://festamsterdam.nl/ mooi logo, website mag iets warmere uitstraling hebben
http://www.nyckle.nl/index.html
http://www.balsamstudio.com/#main
http://www.pastoe.com/nl/9-collectie/cl
http://wootten.com.au/
http://intothedarkroom.com/blog/page/3/ maar dan wat minder romantisch en meer zakelijk/professioneel
http://orchardkeepers.com.au/ andere stijl maar vind ‘m origineel

Google fonts bijv: Raleway, News Cycle, Quattrocentro Sans, Hind, Source sans pro

Designer: Elineee Elineee
logo-elineee-iMSk0FMG

Geen commentaar

FotocvFotocv

Ik lees VC in de afbeelding ipv CV. Iets te weinig herkenbaar als lens, komt denk ik door de kartelrand

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-elineee-3lemSchU

Geen commentaar

FotocvFotocv

iets te eenvoudig, en ik kan mijn naam heel slecht lezen, kan aan mijn scherm liggen, maar ben ook bang dat dit in andere / kleinere toepassing onleesbaar wordt. Ook te veel een woordmerk. Gr Caroline

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.