hierbij het logo voorstel met de onderregel training & coaching aangepast naar Training & Coaching
Ontwerp een open en vriendelijk LOGO voor een nieuw coaching en trainingsbureau
Datum start: 17-10-2013
Datum einde: 31-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



en een versie: L-blauw/D-blauw

goedemiddag, hierbij een versie: blauw/grijs
Deze kleurstelling is mooi, echter valt "Trend" weg in het grijs, of lijkt dit zo? Misschien iets minder grijs? TrendStadt zien we graag: Coaching & Training (dus niet alles in hoofdletters zoals het er nu staat..)
Het is nu allemaal onderkast (kleine letters, ik zal de c en de t een hoofdletter maken)en het grijs aanpassen. Het is natuurlijk maar een voorstel. Dus een praatonderwerp.
Ik neem aan dat u weet dat u een groter formaat te zien krijgt als u dubbelklikt op de desbetreffende afbeelding?
Vanmorgen op een ander scherm bekeken, en deze kwam beter uit ;-)
Oke :)

Goedemiddag, bij deze mijn voorstel voor een visitekaartje, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Uw opdracht bestaat alleen uit een logo, maar via deze weg kunt u zien wat er met het logo allemaal mogelijk is.
Het visitekaartje is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
m.v.g. koos
Goedemiddag,
Zou u deze versie eens in de blauwe kleurstelling willen uitvoeren? Onder TrendStadt graag: Coaching & Training (dus niet alles in hoofdletters).
Bvd
goedemiddag, ik zal het even omzetten naar een blauw versie. m.v.g. koos

goedemiddag, hierbij nog en voorstel van het voorgaande logo, met een modernere kleurcombinatie. m.v.g. koos

Geen commentaar

Goedeavond,
bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. koos
Goedemorgen Koos,
Bedankt voor je ontwerp. Ziet er gelikt uit. We nemen de blauwe mee in de uiteindelijke keuze.
goedemorgen, bedankt voor uw positieve beoordeling. m.v.g. koos