Afgeleide in 3 kleuren (wit - blauw - oranje).
Succes!
Ontwerp een opvallen logo voor mijn opstartende bedrijf in de Infra
Datum start: 17-10-2017
Datum einde: 29-10-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Victor,
Dank je voor je opmerking.
In dit kader en ideeëngang blijf ik nog even met het concept van de letter 'i' en uitroepteken '!'.
De 2 punten komen naar elkaar.
Tevens ontstaan de 2 openingen in de letter 'B'.
Zie eerdere info-gedachte...
Succes!

De driehoek behoud ik als symbool.
In deze 2-kleurige driehoeken bemerkt je 2 lijnen in tegengestelde richting.
Echt lijnen zijn het niet...
Ze geven de interactie weer in de bemiddeling.
De letter 'i' van INFRA is de uitkomst met als symbool het uitroepingsteken '!'.
INFRA is erin geslaagd.
Het logo is duidelijk en eenvoudig.
Het geeft de daden en taken weer...
Succes!
Dank je wel voor je inzending. Ik laat je uitleg even op mij inwerken. Echter bij het eerste aanblik sprak mij je ontwerp nog niet zo aan. Sorry ik bedoel dit niet slecht hoor. Ben er erg blij mee.

Afgeleide van de driehoek...
Succes!

Civiele Bemiddeling duidt op 'AANDACHT'. Dit is de driehoek in het logo.
Succes!