Mocht het vorige ontwerp u iets te veel aan een bril denken en de hartjes iets te veel afleidend vinden, stel ik deze iets zakelijkere versie ook nog voor.
Ontwerp een origineel en energiek logo voor een HR adviseur!
Datum start: 10-01-2018
Datum einde: 17-01-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt. De zakelijke versie spreekt me meer aan. De kleuren vind ik mooi bij elkaar.
Super! Ik hoop de er voor gaat

Of met een vrolijke noot.

Dag Altine,
Hierbij mijn logo-ontwerp.
Eenvoudig, zakelijk, warm.
Dada
J.