Hoplijk heb ik het zo goed begrepen. Mvg
Ontwerp een pakkend logo voor Spiegelloos. Wij testen en schrijven over systeemcamera's en lenzen
- Wedstrijd van: Spiegelloos
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 30-11-2015
Datum einde: 21-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt, graag feedback. Mvg
Het verschil tussen de 2 types is niet heel duidelijk. Misschien kan je dat nog wat "zwaarder" aanzetten. Sowieso zou ik aan de linkerkant in transparant de DSLR (grote) neerzetten en aan de rechterkant in zwart de systeemcamera (kleine). Ik mis nog wel iets in dit logo. Het is nu alleen een icoon en 1 woord. Kleurstelling kan ook nog ene hoop doen.
En heb je nog andere wilde ideeen voor een mooi logo?
Yvonne, er is weer een hoop feedback gegeven en logo's ontwikkeld. Heb jij nog een wild idee? Blauw, 3D en combi icoon/tekst zijn nu belangrijke items geworden (zie ook andere feedback).

Geen commentaar
Op zich een grappig idee om de overgang van spiegelreflex naar systeemcamera te laten zien. Vormen zijn niet helemaal juist en spiegelreflex trekt nu de aandacht, terwijl dat de systeemcamera zou moeten zijn. Een camera als icoon is denk ik wel een blijver.
Is het wellicht het idee om een afbeelding te uploaden die duidelijk het verschil laat zien tussen de 2? Wij als leek zien dat niet zo goed als u natuurlijk. Mvg
Ik heb 2 voorbeelden bijgevoegd!
Oke bedankt! Het duurt altijd even voordat Brandsupply de briefing kan aanpassen maar ik houd het in de gaten! Mvg

Wellicht zo?
Kijk eens op internet naar plaatjes (front shot) van een spiegelreflexcamera en een systeemcamera. Er zit verschil in die 2.

Geen commentaar
Mooi beeld erbij gezet! Ik denk dat een combi van beeld en tekst het mooist is, omdat je niet alles in óf beeld óf tekst kunt vatten. Idee om iets in het beeld te doen is wel heel pakkend, maarrrrrr.........je hebt de "diafragma lamellen" getekend die in beide typen camera's zit. Fotografen gaan hierover vallen ben ik bang. De looks spreken mij overigens wel aan, misschien tzt nog even kijken naar wat andere kleuren.
Zou u wellicht een ander icoon graag terug willen zien in deze zelfde setting ipv. het diafragma? Mvg
Absoluut. Alleen de vraag is welk icoon. Overigens hangt Loos er zo wel los bij als je de tekst opsplitst in 2 woorden.

Geen commentaar
Het vreemde is dat een spiegelloze camera geen gebruik maakt van een spiegel. In dit logo komt het woord spiegel te prominent naar voren en het mirror effect versterkt dat alleen maar. Ik denk dat ik toch een klein grafisch beeld erbij mis.