Naast een aangepast logo, ook een voorbeeld hoe de huisstijl er uit zou kunnen komen te zien mocht men daar behoefte aan hebben.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
Ontwerp een passend logo voor onze 80 jaar oude kaaswinkel
- Wedstrijd van: Kaashandel van der Leij
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 10-09-2014
Datum einde: 30-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Kunnen wij nog iets toevoegen aan uw huisstijl om uiteindelijk de 5 sterren te kunnen krijgen?
Met vriendelijke groet,
Welroos Media

Bij deze het logo nogmaals maar dan met een ander font. Wellicht beter leesbaar en naar wens.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
Ziet er goed uit, voor mij is het nieuwe lettertype duidelijker.
peter
Dank Peter,
Als er nog veranderingen nodig zijn of bepaalde wensen, dan vernemen we dat graag en zullen deze dan uiteraard bekijken of ze ook toepasbaar zijn.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media

Geen commentaar
Herkenbaar, ambachtelijk en opvallend. Achtergrond geeft goed effect aan plaatje. Voor mij persoonlijk lijkt de F wel wat op een J. In de basis prima herkenbaar logo.
Peter
Dank voor de beoordeling met 3 sterren!
We maken nog even een ander logo waarin de bedrijfsnaam wordt weggezet met een andere lettertype.

En het bijbehorende tasje.

Eenvoud en duidelijkheid is soms meer dan genoeg. Geen doorzichtige gedachtes over en beeldmerk in logo.
Gewoon lekker, helder en fris overkomend dt keer.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
Simpel en duidelijk, op zich prima. Het ontwerp lijkt nu echter teveel op een eerder ingezonden ontwerp.
Peter

Uw kazen straks in deze bag?
wat betreft de bizon en de Y vanzelfsprekend het zelfde commentaar als bij het eerdere ontwerp.
Verder oogt het logo op deze manier en achtergrond wel heel herkenbaar en luxe
peter

Beste,
Bij deze een inzending vanuit onze kant.
Graag vernemend.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media
i | www.welroosmedia.nl
e | info@welroosmedia.nl
t | @welroosmedia
het logo oogt strak en herkenbaar. De keus voor een bizon is nogal apart, zit daar een gedachte achter?
De naam van ons bedrijf willen we in de toekomst alleen schrijven met een IJ ipv Y
Peter
Beste Peter,
De buffel heb ik terug laten komen om de buffelmozzerella te linken. Achter af een verkeerde keuze om dat kazen natuurlijk van veel meer diersoorten worden gemaakt en men gelukkig nog steeds niet alleen afhankelijk is van de buffel.
We gaan een nieuwe poging wagen.
Met vriendelijke groet,
Welroos Media