Ontwerp een persoonlijk logo voor enthousiaste tv en online presentator

Datum start: 16-10-2014

Datum einde: 30-10-2014

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
Roy.vandooren

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor mijn website (in aanbouw), mailhandtekeningen etc. wil ik graag een professionele uitstraling hebben met ondersteuning van een logo. Aangezien ik presentator ben, moet mijn naam (Thomas Wustman) er in verwerkt zijn.

Kernwoorden: strak, less is more, warm, open, persoonlijk, energiek, sjiek, sportief.

Bedrijfsomschrijving


Als freelance presentator moet ik letterlijk mezelf persoonlijk verkopen; het product ben ik.

Ik bied inhoud, kwaliteit, humor, ben scherp, mensenmens, niet op mijn mondje gevallen zonder dat ik iemand beledig.

Doelgroep


Via deze link zie je mijn showreel als presentator en krijg je misschien meer gevoel bij je ontwerp. :)
http://www.youtube.com/watch?v=03AKLBmjex8

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Mooie logo's vind ik bijvoorbeeld:
Apple
Herbalife
Jillz
Northwest Asian Weekly

Combinatie van warme kleuren met een strak logo met mijn naam.

Designer: Lumen Design Lumen Design
logo-lumen-design-Y3ni6yiu

Lumen DesignLumen Design

Beste Thomas,

Bijgevoegd mijn logo ontwerp. Ik heb het ontwerp strak en simpel gehouden. Heb beeldmerk naast de naam is herkenbaar en makkelijk toe te passen op al je communicatie en huisstijl. Het lijkt enigzins op de ronde beeldmerken die je terug ziet bij herballife, apple e.d.

Op basis van de feedback kan ik kleuren, lettertypen e.d. makkelijk aanpassen naar je wensen. Mocht het bevallen dan kan ik visitekaartjes etc gaan ontwerpen, dat valt wat mij betrefd ook gewoon binnen de wedstrijd.

Met vriendelijke groet,
Mattijs

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.