Bij deze nog een variatie qua kleurgebruik.
Ontwerp een spannend nieuw logo voor Jong Ondernemen.
- Wedstrijd van: Jong Ondernemen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-02-2013
Datum einde: 22-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Bijgaand mijn logo voorstel.
Zoals te zien is het logo simpel, strak en herkenbaar.
Het beeldmerk is opgebouwd uit twee ii tekens, deze kan worden gezien als mensen die zaken doen en als een informatief teken.
Verder een strakke maar bij de doelgroep passend lettertype en kleuren die frisheid (groen) en zakelijkheid (grijs) uitstralen.
Ik verneem graag uw reactie.
Met creatieve groet,
Linda Zeisseink