Bij deze mijn voorstel voor uw logo. Ik heb de cirkels als vorm gekozen als verrekijker. Zo wordt op een éénvoudige en strakke manier de toekomst en de verkenning verbeeld. Om het logo een duidelijk en vriendelijke look en feel te geven is de F ook in de deze vorm gezet strak tegen de andere letters aan. Op deze manier kan het logo goed tegen dat van e GGD Flevoland aangezet worden maar is tevens ook een op zichzelf staand logo.
Ontwerp een sprekend logo voor de website Toekomst Verkenning Flevoland (TVF)
Datum start: 15-09-2014
Datum einde: 29-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

