Ontwerp een sprekend logo voor de website Toekomst Verkenning Flevoland (TVF)

Datum start: 15-09-2014

Datum einde: 29-09-2014

Totaal budget: € 206.00
Nieuwste inzending
Book cover
MWC

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wie ontwerpt een logo voor de website Toekomst Verkenning Flevoland (TVF)? De TVF is een ‘beleidsinstrument’ van GGD Flevoland bedoeld voor gemeenten en zorgprofessionals en biedt informatie over bevolkingssamenstelling, gezondheid, leefstijl, preventie, veiligheid en zorg. De TVF vertoont niet alleen cijfers, ook maakt de website een vertaalslag naar beleid en wat dit betekent voor de toekomst. Het doel is dat de doelgroep de informatie op de site gebruikt bij hun kennisvergaring over de eerder genoemde thema’s en hun acties of (beleids)plannen daaromtrent.

TVF is een product van GGD Flevoland. Daarom is het van belang dat het nieuwe logo kenmerken van de huisstijl van GGD Flevoland in zich heeft. Hierbij kan gebruik gemaakt worden van onderstaande kleurcodes van het GGD logo. Verder is het belangrijk dat TVF zowel afgekort als uitgeschreven staat. Eventueel mag de slogan “alles over gezondheid en zorg in Flevoland op één website” vermeld worden, maar dit is geen must.

Bedrijfsomschrijving


Publieke gezondheidsdienst GGD Flevoland

Doelgroep


gemeenteambtenaren en gezondheidsprofessionals

Kleuren, favoriete logo's, must haves


kleurcodes GGD logo:
Blauw:
RGB: 26;44;84
cmyk: 100 / 72 / 0 / 56
web: #1A2C54
pms 282

Geel:
rgb: 254 / 200 / 15
cmyk: 0 / 18 / 100 / 0
pms 7406
web: # FEC80F

Designer: Budget Media Budget Media
logo-budget-media-NbZzNj5U

Budget Media Budget Media

wat vind u hiervan ?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-budget-media-JtfeYSjQ

Budget Media Budget Media

Wat vind u hiervan?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-budget-media-bxWPfzAO

Budget Media Budget Media

Ons eerste voorstel voor uw logo, qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware

grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht

dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt

op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.

Mvg Mark

TVFGGDTVFGGD

Deze spreekt ons aan, maar is tegelijkertijd iets minder vernieuwend t.o.v. het GGD logo zelf. Daarbij vinden we het belangrijk dat TVF ook voluit geschreven wordt, omdat veel mensen niet weten waar het voor staat.

Gr. Linda

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.